фото Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

З 24 по 26 вересня на базі ДЮСШ №5 пройшов Відкритий міський турніру з баскетболу на призи Майстра спорту України міжнародного класу Ігоря Зайцева. У змаганнях брали участь юнаки 2006 року народження та молодші. Турнір проходив за участі п’яти команд:

• ДЮСШ №12 (м.Київ);
  • ДЮСШ №7 (м.Харків);
  • ДЮСШ (м.Кропивницький);
  • "Титани" (м.Дніпро);
  • КПНЗ "ДЮСШ №5" КМР (м.Кривий Ріг).

За результатами змагань I місце посіла баскетбольна команда Харкова, друге місце виборола команда Києва, а почесне третє місце посіла команда з Кривого Рогу.

Як повідомляють у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради, найкращих спортсменів турніру нагородили цінними подарунками:

Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

А Ростислава Лялька, Павла Сачика, Остапа Пашолока, Артура Теменюка нагородили грошовою винагородою за перемогу у конкурсах.

Тренерів команд та призерів нагороджено медалями, грамотами, всіх тренерів – подарунками. Усі учасники змагань отримали футболки з логотипом турніру та солодощі.

Команда krivbass.city вітає криворізьких спортсменів та тренерів з гарним результатом та бажаємо нових спортивних досягнень!

Нагадаємо, що 13 медалей вибороли юні криворізькі самбісти на чемпіонаті міста.