Фото із соціальної мережі Facebook

27 жовтня відбувся один із поєдинків у Першій лізі України серед команд віком до 19 років. Як передає наш кореспондент, у групі №3 зіграли між собою «Кривбас» і  «ДЮСШ №1 Кривбас-84». Матч пройшов на стадіоні «Спарта». Номінальні гості забили тричі до перерви. Голами відзначилися Мітько, Тимошенко і Поздняков. Хоча команда Віталія Віценця могла неодноразово засмучувати оборону опонентів. Втім, високу результативність демонстрували хлопці з ДЮСШ №1.

Наприкінці першого тайму номінальні гості залишилися у меншості – автор першого голу Мітько отримав пряме вилучення за грубий фол. У більшості «Кривбасу» створити гострі моменти майже не вдавалося: вдало перекривали зони суперники. В останні хвилини матчу обидві команди зосередилися на боротьбі в центрі поля без гольових шансів.

Підопічні Платонова перемогли 3:0. Тепер «ДЮСШ №1 Кривбас-84» (U-19) ділить першу сходинку з «Ворсклою» (Полтава) – по 19 очок в активі. Харківський «Майстер м’яча» на третій сходинці з 16 балами, а «Кривбас» (U-19) на четвертій позиції – 15 пунктів. 3 листопада команди проведуть заключний тур перед зимовою паузою. Друге коло турніру розпочнеться навесні.