Фото пресслужби ФК «Динамо»

20 жовтня у Барселоні відбувся один із матчів 3-го туру Ліги Чемпіонів. Як зазначає наш кореспондент, київське «Динамо» на «Камп Ноу» гостювало проти каталонської «Барселони». У першому таймі господарі створили кілька моментів, але не забили. Динамівці здебільшого захищалися, і про атаки майже не думали. Перед самою перервою іспанці відкрили рахунок – Піке замкнув подачу зі штрафного, 1:0.

У другому таймі кияни діяли дещо сміливіше, проте цього було замало. За 90 хвилин поєдинку гості навіть не завдали удару по воротах «Барселони». Каталонці в атаці збавили оберти і довели справу до впевненої по грі перемоги, але з мінімальним рахунком 1:0. За два тижні команди зустрінуться у Києві в рамках 4-го туру.

Нагадаємо, днем раніше донецький «Шахтар» розгромно програв мадридському «Реалу» в Києві.