Фото пресслужби ФК «Динамо»

2 листопада у Києві на «Олімпійському» відбувся один із матчів 4-го туру Ліги Чемпіонів. Як зазначає наш кореспондент, київське «Динамо» грало проти каталонської «Барселони». У першому таймі гості частіше тримали м’яч, проте на гострі атаки проводили обидва суперники. Непогані шанси відкрити рахунок втратив Микола Шапаренко та Карлос Де Пена. До перерви «Барселона» у площину воріт динамівців так і не пробила.

У другій 45-хвилинці каталонці додали в активності, проте і кияни йшли вперед, розуміючи, що необхідно заробляти турнірні бали. Натомість «Барселоні» поталанило забити – м’яч після рикошету відскочив до Ансу Фаті, який розстріляв ворота, 0:1. Найреальніший шанс зрівняти рахунок у «Динамо» згаяв Віктор Циганков – півзахисник цілив у дальній кут, але голкіпер гостей створив класний сейв.

Київська команда знову програла, хоч і з боєм, але продовжує невтішну серію без забитих голів у цьогорічній Лізі Чемпіонів.