Фото пресслужби ФК «Кривбас»

20 лютого криворізький «Кривбас» провів третій контрольний поєдинок на турецьких зборах. Як повідомляє наш кореспондент, наші земляки протистояли чернігівській «Десні». Перший тайм краще провела команда з Прем’єр-ліги. Суперники скористалися помилками в обороні криворізького клубу та всередині тайму двічі забили у ворота Богдана Сарнавського. Перед самою перервою «Десна» могла провести і третій м’яч, але Сарнавський відбив пенальті.

У другому таймі Олександр Бабич повністю змінив склад. Гра дещо вирівнялася. Але особливої гостроти біля воріт «Десни» майже не було. Шанси відзначитися мали Іван Семеніхін та Данило Полонський, але їхнім ударам забракло влучності. У підсумку криворіжці поступилися представнику Прем’єр-ліги з рахунком 0:2.