Фото пресслужби УАФ

11 листопада в Одесі збірна України грала спаринг проти болгар. Як повідомляє наш кореспондент, цей товариський поєдинок став заключним у 2021 для українців. Попереду лише вирішальний гостьовий поєдинок відбору на Чемпіонат Світу-2022 проти Боснії та Герцеговини. Олександр Петраков зіграв за схемою Андрія Шевченка з двома центральними захисниками та трьома атакуючими гравцями.

Українці володіли перевагою впродовж всього матчу. Господарі нанесли аж 36 ударів, причому півтора десятки – у площину воріт. Втім, пропустили першими. Під кінець першого тайму болгари скористалися помилкою захисту суперників і вийшли вперед. Створивши безліч моментів, підопічні Петракова довго не могли забити у ворота противників.

Домігся свого Тарас Степаненко. Півзахисник злету правою ногою невідпорно пробив у кут воріт – 1:1. Сталося це аж на 80-й хвилині. Господарі мали ще моменти, аби вирвати перемогу, проте болгари вистояли. Чергова нічия збірної у 2021 році. Тепер попереду вирішальна гра в Боснії. Де Україну задовольнить перемога, або при певному збігу обставин, нічия.