У запеклій боротьбі "Кривбас" переміг "Поділля" із рахунком 3:2
На стадіоні "Гірник" завершилось протистояння "Кривбасу" та "Поділля".

Сьогодні, 27 серпня, криворізький футбольний клуб провів четвертий домашній матч у Першій лізі. Суперниками червоно-білих стали хмельниччани - команда "Поділля".

Відомо, що ФК "Поділля" створили ще у 1924 році. Тоді команда мала назву "Динамо". У 1978 році клуб перейменували у "Поділля".

Вже на перших хвилинах матчу хмельниччани встановили лідерство. На п'ятій хвилині м'яч у ворота "Кривбасу" забив Денис Островський - #19.

У черговій атаці "Поділля" забив ще один гол. Форвард Ігор Карпенко (#18) вивів гру на рахунок 0:2. М'яч у ворота загнали на 13 хвилині.

Після другої невдачі криворіжці перейшли у наступ, створивши кілька гольових моментів.

На 25 хвилині жовті картки отримали гравець та тренер "Поділля". Пізніше, на 33 хвилині, хмельниччани пробили штрафний у ворота "Кривбасу". М'яч зміг втримати воротар червоно-білих Роман Льопка.

Після кількох невдалих спроб кривбасівці забили у ворота суперника перший м'яч. Автор голу - #25 - центральний захисник Ловріч Драган. На 45-й хвилині гри він же отримав жовту картку, порушивши правила проти суперника.

Перший тайм завершився із рахунком 1:2.

Через кілька хвилин після старту другого тайму, на 50-й хвилині, нападник Роман Дебелко пробив у ворота хмельниччан. Вболівальники одразу зазначили, що після перерви на поле вийшов інший "Кривбас".

Упритул до 68-ї хвилини суддя видав ряд жовтих карток гравцям обох команд. На полі сталася сутичка, а медики надавали допомогу футболісту "Поділля".

На 75-й хвилині криворіжці вивели свою команду уперед. Третій гол пробив центральний півзахисник В'ячеслав Рябов.

Матч завершився із рахунком 3:2. Вітаємо "Кривбас"!