Фото із мережі Інтернет

У Пекіні завершились Зимові Олімпійські ігри 2022. Українцям вдалось вибороти одну срібну медаль.

Українські спортсмени виступили у 12 видах спорту: фрістайл, лижні гонки, біатлон, сноуборд, фігурне катання, шорт-трек, санний спорт, скелетон, бобслей, стрибки з трампліну, гірськолижний спорт, лижне двоборство. Команда України налічувала 46 спортсменів.

Вибороти нагороду вдалося лише один раз. У суперфіналі лижної акробатики український фрістайліст Олександр Абраменко показав другий результат. Спортсмен пройшов у фінал із п’ятим результатом. Йому вдалось реалізувати найкращий перший стрибок, за який він отримав 123,53 бала.

Закриття Зимових Олімпійських ігор 2022 розпочалося у Пекіні о 14:00 за київським часом. До прямої трансляції можна приєднатися на каналі UA:Перший. Ефір також доступний на YouTube-каналі Eurosport.

Фінал Ігор-2022 організували на Національному стадіоні Пекіну, який відомий за назвою “Пташине гніздо”. На ньому також відбулась церемонія відкриття.

Перше місце у рейтингу країн-учасниць Олімпіади виборола Норвегія - 37 медалей у заліку. Друге та третє місця посіли Німеччина та Китай (27 та 15 медалей відповідно).

Раніше ми повідомляли: Криворіжець Максим Задорожній виборов два золота на змаганнях з джиу-джитсу у Римі.