З 19 по 25 жовтня у Кривому Розі та Криворізькому районі відбудуться планові роботи, пов’язані із відключенням електроенергії. Адреси у нашій статті.

Припинення постачання електроенергії користувачам відбуватиметься на час проведення ремонтних робіт, робіт із обрізки дерев та технічного обслуговування мереж.

Райони, у яких відбудеться відключення 19 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Центрально-Міський;
  2. Металургійний;
  3. Довгинцівський;
  4. Тернівський;
  5. Саксаганський;
  6. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 19 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 20 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Саксаганський;
  2. Покровський;
  3. Центрально-Міський;
  4. Тернівський;
  5. Металургійний;
  6. Інгулецький.

Райони, у яких відбудеться відключення 20 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський;
  2. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 20 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Саксаганський;
  2. Інгулецький;
  3. Металургійний;
  4. Центрально-Міський;
  5. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 20 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Тернівський;
  2. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 22 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Довгинцівський;
  2. Саксаганський;
  3. Центрально-Міський;
  4. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 22 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський;
  2. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 23 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Саксаганський;
  2. Центрально-Міський;
  3. Металургійний;
  4. Довгинцівський;
  5. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 23 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 24 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Саксаганський;
  2. Тернівський;
  3. Металургійний;
  4. Центрально-Міський.

Райони, у яких відбудеться відключення 24 жовтня з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський;
  2. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 25 жовтня з 08:00 до 20:00:

  1. Саксаганський.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 19 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Веселе;
  2. Нова Зоря;
  3. Львів;
  4. Недайвода;
  5. Зоря;
  6. Тернуватка;
  7. Лозуватка;
  8. Брато-Семенівка;
  9. Надєждовка;
  10. Глеюватка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 20 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Веселі Терни;
  2. Інгулець;
  3. Новий Кременчуг;
  4. Гомельське;
  5. Червоне;
  6. Лозуватка;
  7. Брато-Семенівка;
  8. Надєждовка;
  9. Златоустівка;
  10. Глеюватка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 21 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Веселі Терни;
  2. Шевченківське;
  3. Суворовка;
  4. Веселе;
  5. Нова Зоря;
  6. Бурлацьке;
  7. Лозуватка;
  8. Брато-Семенівка;
  9. Надєждовка;
  10. Златоустівка;
  11. Глеюватка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 22 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Глеюватка;
  2. Грузьке;
  3. Новолозуватка;
  4. Анастасівка;
  5. Дружба;
  6. Суворовка;
  7. Лозуватка;
  8. Брато-Семенівка;
  9. Надєждовка;
  10. Златоустівка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 23 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Новолозуватка;
  2. Грузька-Григорівка;
  3. Грузьке;
  4. Тернівка;
  5. Марянівка;
  6. Лозуватка;
  7. Брато-Семенівка;
  8. Надєждовка;
  9. Златоустівка;
  10. Глеюватка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 24 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Новомайське;
  2. Коломойцеве.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 25 жовтня з 08:00 до 17:00:

  1. Павловка;
  2. Ранній Ранок;
  3. Гейківка.
Із повним переліком вулиць, за якими відбудеться планове відключення електроенергії, можна ознайомитись у зображеннях та на сайті компанії ДТЕК.