З 09 по 15 листопада у Кривому Розі та Криворізькому районі відбудуться планові роботи, пов’язані із відключенням електроенергії. Адреси у нашій статті.

Припинення постачання електроенергії користувачам відбуватиметься на час проведення ремонтних робіт, робіт із обрізки дерев та технічного обслуговування мереж.

Райони, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Тернівський;
  2. Металургійний;
  3. Довгинцівський;
  4. Саксаганський;
  5. Покровський;
  6. Центрально-Міський.

Райони, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 09:00 до 19:00:

  1. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 12:00 до 17:00:

  1. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 10 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Металургійний;
  2. Центрально-Міський;
  3. Покровський;
  4. Тернівський;
  5. Саксаганський.

Райони, у яких відбудеться відключення 10 листопада з 09:00 до 19:00:

  1. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 10 листопада з 12:00 до 17:00:

  1. Тернівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 11 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Металургійний;
  2. Центрально-Міський;
  3. Тернівський;
  4. Саксаганський;
  5. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 11 листопада з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 12 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Покровський;
  2. Центрально-Міський;
  3. Саксаганський;
  4. Тернівський;
  5. Металургійний;
  6. Інгулецький;
  7. Довгинцівський.

Райони, у яких відбудеться відключення 12 листопада з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 13 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Центрально-Міський;
  2. Покровський;
  3. Інгулецький;
  4. Тернівський;
  5. Саксаганський;
  6. Металургійний.

Райони, у яких відбудеться відключення 13 листопада з 09:00 до 19:00:

  1. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 14 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Центрально-Міський;
  2. Довгинцівський;
  3. Тернівський;
  4. Саксаганський;
  5. Металургійний;
  6. Покровський.

Райони, у яких відбудеться відключення 15 листопада з 08:00 до 20:00:

  1. Покровський;
  2. Тернівський;
  3. Саксаганський;
  4. Центрально-Міський;
  5. Довгинцівський.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 08:00 до 17:00:

  1. Новоіванівка;
  2. Валове;
  3. Данилівка;
  4. Лозуватка;
  5. Марянівка;
  6. Інгулець;
  7. Глеюватка;
  8. смт. Радушне;
  9. Брато-Семенівка;
  10. Надєждовка;
  11. Чкалівка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 07:00 до 19:00:

  1. Новолозуватка;
  2. Грузька-Григорівка;
  3. Грузьке;
  4. Тернівка;
  5. Анастасівка;
  6. Дружба.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 09 листопада з 09:00 до 16:00:

  1. Новий Шлях;
  2. Львів.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 10 листопада з 08:00 до 17:00:

  1. Данилівка;
  2. Лозуватка;
  3. Марянівка;
  4. Інгулець;
  5. Глеюватка;
  6. смт. Радушне;
  7. Брато-Семенівка;
  8. Надєждовка;
  9. Чкалівка.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 10 листопада з 07:00 до 19:00:

  1. Новолозуватка;
  2. Грузька-Григорівка;
  3. Грузьке;
  4. Тернівка;
  5. Анастасівка;
  6. Дружба.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 11 листопада з 08:00 до 17:00:

  1. Лозуватка;
  2. Марянівка;
  3. Інгулецький;
  4. Глеюватка;
  5. Брато-Семенівка;
  6. Надєждовка;
  7. Родіонівка;
  8. Вільне.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 11 листопада з 07:00 до 19:00:

  1. Новолозуватка;
  2. Грузька-Григорівка;
  3. Грузьке;
  4. Тернівка;
  5. Анастасівка;
  6. Дружба.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 12 листопада з 08:00 до 17:00:

  1. Лозуватка;
  2. Глеюватка;
  3. Брато-Семенівка;
  4. Надєждовка;
  5. Родіонівка;
  6. Вільне.

Населені пункти Криворізького району, у яких відбудеться відключення 13 листопада з 08:00 до 17:00:

  1. Лозуватка;
  2. Глеюватка;
  3. Брато-Семенівка;
  4. Надєждовка;
  5. Родіонівка;
  6. Вільне.

Із повним переліком вулиць, за якими відбудеться планове відключення електроенергії, можна ознайомитись у зображеннях та на сайті компанії ДТЕК.