Фото з відкритих джерел

Спортсмени з Кривого Рогу взяли участь у відбірковому етапі кубка Європи з джиу-джитсу. У складі збірної України вони вибороли золоту, сріблу та бронзову медалі. Про це повідомили криворізькі джитсери на своїй сторінці у Facebook.

Цими днями в італійському місті Ґенуя відбувся відбірковий етап Кубку Європи з бразильського джиу-джитсу.

Усього участь у змаганнях брали 24 країни. Україну представляла збірна, до складу якої входили криворізькі спортсмени.

Молоді борці з Кривого Рогу показали неабияку майстерність. Вихованці школи джиу-джитсу Татсу-До  криворізької ДЮСШ № 9  здобули призові місця.

Богдан Цимбал виборов золото - 1 місце в U21 файтинг.

Фото ДЮСШ №9

Даша Миронова здобула срібло - 2 місце в U21 неваза та бронзову винагороду - 3 місце в файтинг.

Це відбірковий етап кубка Європи і, завоювавши призові місця, криворізькі спортсмени зможуть представляти Україну на чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу.

Додамо, це перші у цьому році міжнародні змагання для українських борців і вони досить вдало стартували на початку нового спортивного сезону 2024.

Раніше ми писали: потрійний дуплет: криворізькі більярдисти здобули золото на Чемпіонаті України.