Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому

Днями у Кам’янському завершились велозмагання. Криворізькі спортсмени гідно представили місто на перегонах.

Велосипедисти чотирьох міст Дніпропетровщини (ред. Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя та Кам’янського) змагались за першість у гонці 25-27 вересня. Приймали спортсменів у Кам’янському, а велогонку провели на греблі ГЕС. На сайті МІС повідомляють, що такі змагання в місті проводили вперше.

Чоловіки та жінки різних вікових категорій виборювали перші місця у індивідуальній (10 км), груповій (30 км, 60 км) та парній (10 км, 15 км) гонках. Щодня за перемогу змагались близько півсотні спортсменів.

Кривий Ріг на змаганнях представили вихованці ДЮСШ № 1. У категорії “індивідуальна гонка” І місце вибороли Данііл Видибура та Владислав Поповка, ІІ місце - Захар Мельник-Семенюк та Ілля Карелін, ІІІ місце - Роман Ластовецький.

У груповій гонці переможне місце виборов Владислав Поповка, ІІ місце - Захар Мельник-Семенюк, Данило Фірсов та Данііл Видибура, ІІІ місце - Роман Ластовецький.

У парній гонці рівних не знайшлось Владиславу Поповці та Захару Мельник-Семенюку. ІІ місце “взяли” Ілля Карелін та Данило Фірсов, ІІІ місце - Роман Ластовецький та Євген Борденюк.

Редакція сайту krivbass.city вітає спортсменів та тренерів із перемогою! Бажаємо рівних доріг, швидких велосипедів та міцного здоров’я!

Більше про спорт: Легкоатлети Кривого Рогу стали призерами Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці.