Фото Саксаганського райвиконкому

Спортсмен-велосипедист Юрій Скоробогатов переміг на чемпіонаті України серед ветеранів.

З 5 по 7 серпня в Україні проходив чемпіонат серед ветеранів в категорії “Мастерс”. У змаганнях брали участь спортсмени, віком 75-79 років.

Юрій Скоробогатов, мешканець Саксаганського району, ветеран спорту традиційно виборював першість на всеукраїнських змаганнях. Категорія “Мастерс” підкорилась криворізькому спортсмену. Юрій “взяв” І місце у груповій гонці і ІІ - у гонці з роздільного старту.

Юрій Олександрович розповів, що лише цього року на велосипеді проїхав понад 7,5 тисяч кілометрів. Для порівняння, ця відстань більша ніж між Україною та Китаєм. Ветеран спорту зазначає, що катання на велосипеді - необхідність та все його життя.

Пишаємось вами! Нехай перемоги повторюються знов і знов, а ваш приклад захоплює молодих спортсменів. Дякуємо за гарну новину виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Фото Саксаганського райвиконкому.

Більше новин: У всеукраїнських змаганнях призові місця вибороли криворізькі спортсмени.