Фото Інгулецької районної у Кривому Розі ради

Спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця у змаганнях з японського виду єдиноборств-сумо. Про це повідомили у facebook виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради.

З 30 вересня до 2 жовтня у Луцьку проходив Чемпіонат України з сумо серед хлопців та дівчат 12 - 15 років та юніорів (хлопців та дівчат) до 18 років. У змаганнях взяли участь сумоїсти з Кривого Рогу, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2.

У двох вікових категоріях чемпіонату криворіжці вибороли 10 медалей: 1 «золоту», дві «срібні» та 7 «бронзових».

Так, у віковій категорії юнаки U15 такі результати:

• Ярослав Гладиш – ІІ місце (особистий виступ) та ІІІ місце (командний виступ);
  • Тимур Жулідов – ІІІ місце (командний виступ).

У віковій категорії серед юніорів до 18 років призерами і переможцями стали:

• Дар'я Константинова – І та ІІ місця (особистий виступ), ІІІ місце (командний виступ);
  • Сабір Гараєв – ІІІ місце (особистий виступ);
  • Олександра Жулідова – ІІІ місце (командний виступ);
  • Тахір Стойко – ІІІ місце (командний виступ);
  • Тимофій Андріанов – ІІІ місце (командний виступ).

До змагань криворізьких чемпіонів підготували тренери Олександр Лозний, Олександр Подольський та Анастасія Кравченко. Вітаємо юних сумоїстів та їхніх наставників з чудовими результатами та зичимо подальших перемог!

Раніше ми писали: шахова королева: юна криворожанка посіла призові місця на Чемпіонаті Європи з шахів.