Фото Міністерства молоді та спорту України

У Саудівській Аравії тривають Всесвітні ігри єдиноборств-2023. П'ятий змагальний день збірна України завершила лідером медального заліку, маючи в активі 21 нагороду (10 золотих, 8 срібних, 3 бронзові медалі). Серед нагороджених – криворожанка Дар’я Гончаренко, яка здобула «срібло» у змаганнях з джиу-джитсу в розділі файтинг. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

У півфіналі вагової категорії до 52 кг спортсменка з Кривого Рогу перемогла італійку Антонеллу Фарне —12:4, а у фінальній сутичці поступилася представниці Румунії Рамоні Ліксандру — 9:15.

Нагадаємо, Дар’я Гончаренко вписала своє ім'я в історію українського спорту - споротсменка стала першою в незалежній Україні дівчиною, яка виграла чемпіонат світу з джиу-джитсу серед жінок.

Минулого року Дар'я вкотре стала чемпіонкою світу з джиу-джитсу серед жінок в Абу-Дабі (ОАЕ). Вітаємо нашу майстриню джиу-джитсу та її тренера Івана Настенка з новим досягненням!

Всесвітні ігри єдиноборств-2023 триватимуть до 30 жовтня, тож вболіваємо за наших спортсменів.

Фото пресслужби Міністерства молоді та спорту України

Раніше ми писали: З 13 по 22 жовтня у місті Вінниця проходив чемпіонат України серед клубних команд, в якому взяла участь збірна команда Дніпропетровської області. У складі збірної Дніпропетровщини зіграли два шахісти з Кривого Рогу - Артем Коваль (майстер спорту) та  Василь Лях  (кандидат у майстри спорту).