Фото із мережі Інтернет

19 медалей українським паралімпійцям вдалося вибороти лише у двох видах спорту.

Відкриття “білих” Ігор-2022 відбулось 4 березня у Пекіні. Триватиме Паралімпіада до 13 березня. Серед 700 спортсменів 29 - українці. У складі збірної України 20 спортсменів-паралімпійців та дев’ятеро - спортсмени-лідери.

10 березня кількість медалей на рахунку українських спортсменів сягнула 19. Протягом двох днів паралімпійцям вдалось вибороти ще дві нагороди. Тож на рахунку співвітчизників вже шість золотих, вісім срібних та п’ять бронзових медалей.

Параатлетка Оксана Шишкова здобула на змаганнях вже три медалі: два золота та одне срібло. Спортсменка з Харкова здобула своє перше "золото" в біатлоні у спринтерській дистанції, додала до нього ще одне "золото"  та “срібло” в лижних перегонах на найдовшій 15-кілометровій дистанції.

Серед спортсменів - восьмеро жінок та 12 чоловіків, які виступають у лижних гонках та біатлоні. За результатами майже тижня змагань українська збірна посідає третє місце у рейтингу та поступається Китаю та Канаді.

Інші новини: Безпекові питання обговорюють також у тристоронній групі “Україна - Туреччина - Росія”.