Фото з мережі Інтернет

1 вересня відбулися чергові поєдинки в рамках відбору на Чемпіонат Світу з футболу-2022. Як передає наш кореспондент, українська команда гостювала у Казахстані. Наша збірна вже на 2-й хвилині відкрила рахунок – Роман Яремчук красивим ударом злету застав голкіпера зненацька. Надалі українці розтринькали безліч моментів, аби закріпити перевагу.

Мінімальний рахунок залишав господарям шанси. І на 74-й хвилині казахи скористалися помилкою оборони підопічних Петракова – 1:1. Українська збірна знову ввімкнула швидкості та почала реально загрожувати суперникам. І на третій доданій хвилині м’яч у сітку воріт опонентів таки вдалося заштовхати – дебютним голом відзначився Данило Сікан.

Здавалося, ось вона, важка, але вкрай необхідна перемога. Проте оборона «жовто-синіх» допустила ідентичну помилку і пропустила гол-близнюк від казахської команди вже на шостій компенсованій хвилині. Підсумкова нічия 2:2 ще більше ускладнила потрапляння України до Чемпіонату Світу з футболу в Катарі у 2022 році.