Фото пресслужби УАФ

16 листопада вирішувалася доля путівки до плейоф чемпіонату світу-2022 у Катарі. Як передає наш кореспондент, в групі збірної України на другу сходинку претендували фіни та українська збірна. Підопічні Олександра Петракова гостювали проти команди Боснії і Герцеговини. У свою чергу Фінляндія приймала вдома невмотивовану Францію.

Перший тайм у Боснії складався для України доволі непросто. Кілька дальніх спроб були неточними. Натомість перед самісінькою перервою господарі ледь не забили – блискавичний сейв створив Георгій Бущан.

На другу половину зустрічі українці вийшли такими ж зарядженими, проте з меншою нервозністю. Це принесло результат. На 58-й хвилині Олександра Зінченко відкрив рахунок, вдало замкнувши простріл Віктора Циганкова. При 1:0 для України боснійці притиснули нашу збірну до воріт, проте нам вдалося вистояти. І на 79-й хвилині гості подвоїли перевагу. Микола Шапаренко класною передачею вивів Артема Довбика на ворота суперників, який холоднокровно пробив у кут – 2:0.

Паралельно надходили приємні новини з Фінляндії. Там французька збірна обіграла Суомі 2:0 та забезпечила українській команді другу сходинку в групі. Тепер на жовто-синіх чекатиме плейоф наприкінці березня 2022 року. Щоб потрапити до Мундіалю, українцям треба буде подолати одразу двох суперників. Жеребкування стикових матчів – 26 листопада.