Фото пресслужби УАФ

12 жовтня на «Арені Львів» збірна України зіграла передостанній поєдинок у відбірковому циклі на Чемпіонат Світу-2022. Як передає наш кореспондент, наша команда приймала Боснію та Герцеговину. Господарі почали матч впевнено і в середині першого тайму розіграли хорошу комбінацію, яку вдало завершив Андрій Ярмоленко – 1:0. Надалі українці втратили кілька реальних шансів відзначитися. А боснійці поступово вирівняли гру.

У дебюті другого тайму Україна також мала кілька нагод, але спалах активності тривав до 60-ї хвилини. Потім гості перехопили ініціативу – підопічні Петракова виглядали фізично втомленими, а заміни від тренера не підсилили гру команди. На 77-й хвилині наші суперники провели класну атаку, яка завершилася голом у ворота Андрія П’ятова. Сил на те, щоб вирвати перемогу у господарів не залишилося.

Нічия 1:1 значно ускладнила вихід українців до плейофф. Заключний поєдинок відбору нашій збірній необхідно тільки вигравати – 16-го листопада на виїзді проти тих самих боснійців.