Фото з мережі Інтернет

6 лютого у Нідерландах завершився чемпіонат Європи з футзалу. Як повідомляє наш кореспондент, збірна України у матчі за третє місце зустрітися проти команди Іспанії – одного з фаворитів турніру. У першому таймі піренейці вийшли вперед, втім наприкінці 20-хвилинки Ігор Чернявський відновив паритет. Щоправда Іспанія знову вирвалася у лідери, повівши у рахунку 2:1.

Українські спортсмени на рівних діяли проти суперників, застосовввуючи гру в п’ять польових. Проте в середині другого тайму впродовж хвилини іспанці провели дві результативні атаки, довівши перевагу до трьох м’ячів – 4:1. З такого рахунку у підопічних Олександра Косенка відігратися не вийшло. У підсумку Україна посіла четверте місце на європейській першості, іспанці – треті. «Золото» здобула Португалія, яка здобула вольову перемогу над Росією 4:2.