Фото з мережі Інтернет

31 січня у Нідерландах стартували матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу. Як повідомляє наш кореспондент, збірна України після вдалого проходження групового етапу мала зустрітися проти команди Казахстану – одного з фаворитів турніру.

Українські спортсмени грали на рівних проти суперників і до перерви відзначилися після 6-метрового удару. У другому таймі казахи почали грати в п’ять польових. Жовто-сині забили ще двічі, зробивши рахунок 3:0. Але натиск опонентів не вщухав. Казахстан скоротив відставання до мінімуму, проте українці швидко забили два м’ячі у порожні ворота суперників. Казахи провели третій гол, але на більше не вистачило часу.

Фінальна сирена зафіксувала яскраву та дещо сенсаційну перемогу України 5:3 над одними з фаворитів чемпіонату. У півфіналі жовто-сині зіграють з переможцем пари Грузія – Росія.