ЖФК "Кривбас" переміг "Маріуполь" із рахунком 3:1
У Кривому Розі відбувся матч VI туру Вищої Ліги Чемпіонату України з жіночого футболу.

На полі стадіону "Гірник" зустрілися жіночі команди Кривого Рогу та Маріуполя. Криворожанки грали у білій формі, і їх суперниці - у помаранчево-чорній.

На початку матчу криворізькі футболістки створили кілька гольових моментів. Реалізувати атаку вдалось уже на шостій хвилині дівчата "Кривбасу" відкрили рахунок. Ворота суперника пробила Інна Глущенко - #10.

Другий м'яч воротарка "Маріуполя" пропустила на 20 хвилині. Рахунок порушили в результаті автоголу гравчині Ірини Пічуй - #25.

Одразу після цього обидві команди отримали жовті картки через порушення правил. Чергову картку суддя вручила Лілі Моспан - #24 - за зрив атаки "Кривбасу".

Рахунок у другому таймі відкрила гравчиня під номером 27 Тетяна Матвієва. Після її удару на табло вивели рахунок 3:0.

Марія Берчан, 97 номер Маріуполя, забила гол у ворота Кривбасу на 62 хвилині.

На 70 хвилині у команді Маріуполя відбулось вилучення головного тренера Каріни Кулаковської.

Матч завершився із рахунком 3:1. Вітаємо дівчат Кривбасу із перемогою!