Фото пресслужби ФК «Кривбас»

5 вересня на Волині відбувся один з матчів 5-го туру Вищої ліги України з футболу серед жінок. Як передає наш кореспондент, у Володимирі-Волинському зустрічалися місцевий «Ладомир» та криворізький «Кривбас». Господарі активно розпочали матч, втім стартовий натиск від суперниць підопічні Аліни Стеценко витримали. До середини тайму гра дещо вирівнялася. Гості відкрили рахунок після кутового – Ірина Топал навісила, а м’яч рикошетом від опоненток залетів у ворота – 0:1.

У другому таймі шанси забити мали обидві команди. Втім надійно діяли голкіперки обох колективів. Футболістки «Ладомиру» влаштували фінальний штурм, але «Кривбас» вистояв. І здобув четверту перемогу в чемпіонаті поспіль. Причому всі успіхи – без пропущених м’ячів. Криворізький клуб повернувся на перше місце в чемпіонаті, маючи в активі 13 балів.