Фото пресслужби ФК «Кривбас»

13 листопада жіночий «Кривбас» зіграв останній матч першого етапу Вищої ліги України. Як передає наш кореспондент, в 10-му турі криворізький клуб програв одному із лідерів – «Житлобуду-1» з рахунком 0:2.

До перерви на полі була більш-менш рівна гра. У складі «Кривбасу» активністю вирізнялася Інна Глущенко. Вона мала чудовий момент в середині тайму, але вихід віч-на-віч не реалізувала. Натомість наприкінці 45-хвилинки відзначилися господарки – забила футболістка збірної України Ольга Овдійчук. Мінімальною перевагою «Житлобуду-1» і завершився перший тайм.

По перерві підопічні Аліни Стеценко намагалися відновити паритет. Проте на екваторі тайму пропустили вдруге. У воротах «Кривбасу» відзначилася Анастасія Вороніна. Відігратися з рахунку 0:2 у криворізької команди не вийшло. Наші футболістки поступилися і зазнали другої поразки в сезоні. Тепер на клуб з Кривого Рогу чекає участь в другому етапі Вищої ліги. І шанс поквитатися із «Житлобудами» неодмінно буде.