Фото пресслужби ФК «Кривбас»

31 жовтня жіночий «Кривбас» зіграв останній домашній календарний матч в рамках Вищої ліги у цьому році. Як передає наш кореспондент, в 11-му турі криворізький клуб мінімально поступився лідеру – «Житлобуду-2». У першому таймі мінімальна ініціатива була у гостей, але дівчата «Кривбасу» відзахищалися.

Після перерви пішов більш відкритий футбол. Підопічні Аліни Стеценко намагалися діяти на контратаках. Але підтримки у Інни Глущенко та Віолети Тян майже не було. І врешті-решт гравчині «Житлобуду-2» дотиснули господарок. А за 10 хвилин «Кривбас» залишився у меншості: Юсіз Амарієль Сонкенг отримала вилучення через другу жовту картку. І одразу наша команда пропустила вдруге.

Втім у меншості футболістки криворізького клубу не зупинилися. Господарки провели непогану атаку, яку влучним ударом завершила Діана Бєлякова. Та врятувати поєдинок у «Кривбасу» не вийшло. Перша поразка криворізьких дівчат у сезоні – 1:2.