Фото Федерації самбо Кривого Рогу

29-30 січня у місті Києві відбувся Всеукраїнський турнір "Кубок "Юна Україна". Учасниками змагань стали понад 100 спортсменів.

На турнір з’їхалися самбісти майже з усіх регіонів нашої держави, серед них і криворізькі спортсмени. Про це повідомили у криворізькій федерації самбо.

Змагалися самбісти на легкоатлетичній арені Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Головний суддя змагань – Олександр Марухненко.

Вікові категорії учасників змагань:

• юніори та юніорки: 18 – 20 років;
  • юнаки та дівчата старшого віку: 16 – 18 років;
  • кадети (юнаки та дівчата): 14 – 16 років.

Спочатку на змаганнях боролися юніори та юнаки, а в останні дні дорослі. Змагалися у бойовому та спортивному самбо. В бойовому можна робити не тільки кидки, а ще й удушаючі прийоми і бити руками та ногами

За результатами змагань першу місце впевнено завоював Данило Цільник,  вихованець криворізької школи самбо ДЮСШ №6. Хлопець здобув перемогу у чотирьох поєдинках. Тренер переможця - Анатолій Кантур.

Додамо, наприкінці змагань Криворізька федерація самбо разом з Національною федерацією України та меценатами подарували грошовий сертифікат та тактичні окуляри підрозділу «Омега» Національній гвардії України.

Раніше ми писали: учень однієї з криворізьких шкіл під керівництвом тренера зійшов на Говерлу та Петрос і отримав посвідчення «Альпініст України».