Фото виконкому Покровської районної у місті ради

У Польщі, місті Кракові, завершилися ІІІ Європейські ігри-2023. Криворізький кікбоксер Олександр Єфіменко виборов золото змагань. Про це повідомили на сторінці Facebook виконкому Покровської районної у місті ради.

У важкому фінальному поєдинку криворіжець здобув перемогу над спортсменом із Португалії. Перед тим наш земляк здолав у поєдинках італійця та француза.

В цілому, збірна України з тайського боксу (муай-тай) виступила на Європейських іграх-2023 тріумфально - наші спортсмени здобули шість медалей, з яких три золоті.

Золота медаль прикрасить дошку досягнень ДЮСШ 6.

Вітаємо спортсмена і його тренера Віталія Губенка з перемогою!

Раніше ми писали: пам’яті фанатів: у Кривому Розі відбувся турнір із мініфутболу – фото. Чемпіонат із мініфутболу провели у пам’ять про фанатів, які загинули у російсько-українській війні. Змагання організували ФК «Кривбас», який вже готується до етапів Української Прем’єр-ліги, та ультрас команди.