![Фото із мережі Інтернет](/uploads/news/resize/w/750x750/0owf7a6ephhr8uhn.jpg)
16 липня 1990 року Верховна Рада України підтримала Декларацію про державний суверенітет.
Сьогодні в Україні відзначають річницю доленосної події - схвалення Верховною Радою Декларації про державний суверенітет. 30 років тому 355 народних депутатів зробили перший крок назустріч незалежності.
Де-факто Декларація засвідчила волю українського народу жити у самостійній незалежній країні. Вже через рік, 24 серпня 1991 року, Україна отримала бажаний статус - статус суверенної держави, у якій стверджуються верховенство і самостійність влади Республіки на її території.
Вітаємо українців із визначною датою в історії рідної держави!