Наслідки російських обстрілів Криворіжжя - фото Дмитро Невеселий

За останню добу Дніпропетровщину знову атакували російські БпЛА. Про це у ранковому зведенні 26 червня повідомив Олександр Ганжа, голова Дніпропетровської ОВА.

Російські дрони атакували інфраструктуру Криворіжжя: без постраждалих

У ніч на 26 червня майже 10 разів ворог атакував два райони області безпілотниками.

Обстріл Дніпропетровщини

На Нікопольщині росіяни поцілили по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені АЗС,  багатоповерхівка і приватні будинки, мікроавтобус.

Постраждав 61-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.

На Синельниківщині під ударом були Дубовиківська і Миколаївська громади. Понівечена інфраструктура. Горіла будівля, що не експлуатується.

Ніч у 15 громадах Криворізького району пройшла без надзвичайних ситуацій.

Цієї ночі підрозділи Сил оборони України знищили у різних районах області 12 російських БпЛА.

Читайте також: На Дніпропетровщині продовжують відновлювати дороги: результати на кінець червня 2026

Учора, 25 червня, понад 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією.

Обстріл Криворіжжя

На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.

"Під ворожою атакою вдень опинилася одна з громад Криворізького району. У Зеленодольській громаді внаслідок влучання FPV-дрона. На щастя, люди не постраждали", - повідомили у Криворізькій РВА.

"Сьогодні село Мар’янське під атакою дронів. Ворог атакував  автомобіль та трансформатор. Ситуація в селі напружена, ворог завдає удару по мирному населенню, цивільному транспорту. Прошу обмежити використання транспорту населеним пунктом!", - зазначив Дмитро Невеселий, очільник Зеленодольської громади.

Додамо, Мар’янське — прифронтове село на межі з Херсонською областю. Воно регулярно зазнає обстрілів і дронових атак з 2022 року. Російські війська неодноразово застосовують артилерію, РСЗВ, FPV-дрони та інші засоби проти цивільних об’єктів і інфраструктури Зеленодольської громади.

Обстріл громад Дніпропетровщини

На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі.

Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно.

На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.

Раніше ми писали: в Україні найближчими тижнями зростає ризик повернення погодинних відключень електроенергії. Причиною можуть стати не лише літня спека, а й планові ремонти на атомних електростанціях, які припадуть на період максимального навантаження на енергосистему.