Докрокували до призових місць: криворіжанки вибороли 6 медалей на чемпіонаті зі скандинавської ходьби

У третю суботу травня щороку відзначають Всесвітній день скандинавської ходьби. Цього року свято припало на 18 травня.

В Україні скандинавська ходьба як вид фізичного навантаження з’явилася порівняно недавно, проте з кожним роком набуває дедалі більшого поширення й популярності. Для залучення до занять вже створюються клуби скандинавської ходьби. Першу в Україні Школу оздоровчої скандинавської ходьби було засновано в м. Дніпрі 2010 року.

Кривий Ріг також може похизуватися своїм клубом скандинавської ходьби. Криворіжанки об’єдналися і створили ГО УКСХ «KR OK». Більш того, представниці нашого міста регулярно перемагають чи стають призерками різноманітних змагань.

Так, 18-19 травня у столиці до Всесвітнього дня скандинавської ходьби провели відкритий чемпіонат Києва. Участь у ньому взяли криворіжанки, які вибороли одразу шість нагород змагань. Про це вони повідомили на своїй офіційній сторінці у facebook.

Спортсменки здолали суперниць і посіли шість призових сходинок: у доробку криворіжанок три «срібла» і три «бронзи».

Вітаємо призерок Вікторію Богач, Альбіну Сушко, Щербаченко Людмилу, Лагуткіну Аллу, Пономарь Ніну, Комар Віру! Бажаємо подальших впевнених кроків на змаганнях все вищого рівня та нових перемог!

Раніше ми писали: поради від поліції: криворіжцям на велосипедах нагадали правила.