У ніч на 23 червня російські війська вкотре атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Під удар безпілотника потрапив один з енергооб’єктів ДТЕК Дніпровські електромережі. Про це повідомили в пресслужбі компанії.
Дніпропетровщина пережила новий удар по енергосистемі
На щастя, обійшлося без постраждалих серед персоналу. Водночас внаслідок атаки було пошкоджено енергетичне обладнання. Через ворожий удар повністю без електропостачання залишилися 33 населені пункти, ще два були знеструмлені частково. Загалом без світла опинилися понад 34 тисячі родин.
Енергетики одразу розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Уже за кілька годин фахівцям вдалося повністю повернути електропостачання всім клієнтам, які залишилися без світла через атаку. На місці події працювали співробітники ДСНС та правоохоронних органів.
Читайте також: Росіяни атакували чотири енергооб’єкти ДТЕК Дніпровські електромережі
Нагадаємо, що попри постійні обстріли та складну безпекову ситуацію, енергетики продовжують відновлювати електропостачання на Дніпропетровщині. Лише за минулий тиждень фахівцям ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося повернути світло до понад 150 тисяч осель, які залишилися без електрики через російські атаки.
Втім ситуація залишається складною. Станом на зараз без електропостачання в регіоні залишаються ще близько 31 тисячі домівок. Роботи з відновлення мереж тривають, однак у прифронтових районах їх ускладнює безпекова ситуація.
Енергетики наголошують: аварійні бригади виїжджають на пошкоджені об'єкти одразу після отримання дозволів від Збройних сил України та ДСНС і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло мешканцям області.
Раніше ми писали: Упродовж травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електропостачання до 606 858 домівок жителів Дніпропетровської області, які залишилися без світла внаслідок російських обстрілів.

