ФК "Кривбас" завершив виступи у єврокубках: коментар Вернидуба

Криворізька команда не змогла пройти до групового етапу жодного з єврокубкових турнірів. Бронзовий призер УПЛ 2023/24 "Кривбас" завершив виступи у Лізі конференцій.

У четвер, 29 серпня, український "Кривбас" програв іспанському "Бетісу" у матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій. Про це повідомили у пресслужбі ФК "Кривбас".

Перший поєдинок приніс перемогу "Бетісу" з рахунком 2:0. У грі відповіді "Кривбас" повинен був перемагати з різницею у 3 м’ячі, щоб забезпечити собі місце в основному раунді Ліги конференцій.

Проте вдало провести матч в Іспанії українській команді не вдалось. "Кривбас" поступився з рахунком 0:3: Абде Еззальзулі оформив дубль, ще один м’яч на рахунку Айтора Руїбаля. "Бетіс" забив усі голи у період з 40 по 43 хвилину.

Для "Кривбасу" боротьба за основний раунд єврокубків - завершений.

"Для наших хлопців - це велика школа. Вони побачили, до якого рівня їм треба прагнути. Це класний футбол. Приємна атмосфера: заповнений стадіон, багато вболівальників, які палко підтримують команду, співають пісень. Це неймовірно. Також хочу подякувати за банер, який повісили на стадіоні, український прапор, від жителів Севільї в підтримку України.

Я дуже вам вдячний за підтримку від себе, від команди, від всіх українців. Іспанія підтримує Україну протягом цих трьох важких років. Це дуже приємно. Хочу сказати, що у вашій команді, «Бетісі», також грав українець – Роман Зозуля. Непоганий форвард, який тут провів багато часу. Також у вас кваліфікований тренер, Мануель Пеллегріні. Бажаю йому також всього найкращого.

На жаль, тільки дві команди будуть в цьому році представляти Україну на груповому етапі єврокубків. Це «Шахтар» і «Динамо». Хочу побажати їм вдалого виступу в Європі. Будемо за них вболівати всією Україною", - зазначив Юрій Вернидуб, головний тренер команди на післяматчевій прессконференції.

Раніше ми писали: мешканцю Криворізької громади лікарі зробили трансплантацію стовбурових клітин під обстрілами. Як все пройшло.