Фото Chisinau Big Hearts Marathon

Дві криворіжанки увійшли до трійки лідерів марафону Chisinau Big Hearts Marathon. Про це повідомили у ГО «Рух без меж».

24 вересня у столиці Молдови, місті Кишинів, відбувся міжнародний марафон Chisinau Big Hearts Marathon. У спецкатегорії змагань Marathon for All для спортсменів-візочників виступили двоє криворіжанок Наталія Собчинська та Надія Дмитрук.

Спецкатегорія передбачала дистанції у 10 км, 21 км та 42 км. Окрім того, учасники «Marathon for All» змогли взяти участь у розважальному забігу – Fun Run.

Обом нашим параолімпійкам вдалося увійти до трійки лідерів і стати кращими у своїх категоріях.

Так, абсолютною переможницею на дистанції 42 км стала Наталія Собчинська, яка посіла першу сходинку змагань і здобула «золото».

«Срібло» змагань у Надії Дмитрук, яка здолала дистанцію у 21 км другою.

Вітаємо наших спортсменок з перемогою і зичимо подальших перемог!

Раніше ми писали: шах і мат: криворіжці стали переможцями на обласному чемпіонаті з шахів.