Вранці 23 червня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг. Близько 11:00 містяни могли почути гучний вибух. Ворог завдав балістичного удару по місту, застосувавши касетні боєприпаси.
Росіяни атакували Кривий Ріг серед білого дня: є загиблі та десятки поранених
Після вибуху над містом здійнявся дим. Удар прийшовся по об'єктах цивільної інфраструктури. Пошкоджень зазнали підприємство, станція швидкісного трамвая, вісім приватних будинків, два заклади освіти та культури, автозаправна станція, об'єкти бізнесу та автомобілі.


На місце події оперативно прибули всі екстрені служби міста. До ліквідації наслідків залучили вісім одиниць спеціальної техніки. Пожежу вдалося ліквідувати менш ніж за годину.
Внаслідок обстрілу загинули троє цивільних людей — двоє чоловіків віком 25 та 34 роки, а також 54-річна жінка. Ще 26 осіб отримали поранення.
Читайте також: Шахеди, Ланцети та fpv-дрони: росіяни посили удари по громадам Криворіжжя
За інформацією управління преси криворізького міськвиконокму, станом на 20:00, у лікарнях перебувають 17 постраждалих. Троє з них знаходяться у тяжкому стані, ще один — у вкрай тяжкому. Особливе занепокоєння викликає стан хлопця та літньої жінки, які перебувають у критичному стані. Медики продовжують боротьбу за їхні життя.

фото управління преси криворізького міськвиконкому
Комунальні служби продовжують усувати наслідки обстрілу. Водночас рух швидкісного трамвая здійснюється у штатному режимі. Мешканцям пошкоджених будинків пообіцяли надати необхідну допомогу.
Додамо, що у Кривому Розі 24 червня оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової російської атаки.
Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни через ракетні та дронові атаки у Кривому Розі загинули вже 118 мирних жителів, серед яких 16 дітей.
Раніше ми писали: У ніч на 23 червня російські війська вкотре атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Під удар безпілотника потрапив один з енергооб’єктів ДТЕК Дніпровські електромережі.

