На чемпіонаті у Києві криворізьким спортсменам вдалося продемонструвати відмінний результат.

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO провели 1-3 грудня. До участі запросили спортсменів різних вікових груп. Кривий Ріг представили вихованці спортивної школи № 2, що в Інгулецькому районі. Хлопці та дівчата змагалися у категоріях від 54 до 71 кг.

Перше місце чемпіонату посіла Олександра Птухова, друге місце - Станіслав Віннічук. Бронзові медалі вибороли Назарій Вінніченко, Єлизавета Горидько, Владислав Білоусенко та Микита Першаков.

До успішного виступу на змаганнях кікбоксерів підготував тренер Віталій Білик. Про це розповіли у спортивній школі № 2.

Інші новини за темою: На Кубку України із вільної боротьби криворіжці здобули золоту та бронзову медалі.