Фото Федерації ММА Дніпропетровської області

Три медалі здобули спортсмени Дніпропетровщини в перший змагальний день Чемпіонату Світу зі змішаних єдиноборств серед дітей, юнаків та юніорів в Абу-Дабі.

Про це повідомили у Федерація ММА Дніпропетровської області.

Представники Федерація ММА Дніпропетровської області завоювали три медалі в перший день Чемпіонату Світу 2024, який відбувається в ОАЕ.

Криворіжець Ерік Саковський (вихованець СК Ягуар) зміг завойювати бронзову нагороду у вазі до 31 кг.

Золоту медаль і перше місце  виборов спортсмен клубу «Сварог»(Клуб Змішаних Єдиноборств Сварог м.Дніпро Україна) Спортивна школа 7, м. Дніпро Артур Іващенко і став Чемпіоном Світу ( вага до 62 кг).

На шляху до золотої медалі Артур здолав спортсменів з Естонії, Лівану, України та в фіналі у драматичному поєдинку на останніх секундах переміг представника Вірменії.

Ще один дніпрянин, представник клубу «Freedom Fighters»  Георгій Костенко теж з бронзою (вага до  44 кг).

Вітаємо наших бійців і тренерів Микиту Безгінова, Давид Джоджуа та Іван Афанасьєв.

За підсумками першого дня виступів спортсменів збірна України на цих змаганнях посіла перше місце. Українські спортсмени здобули: 3 золоті, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Раніше ми писали: починаючи з липня,в Україні почав поширюватися новий субваріант коронавірусу Omicron - Flirt.