Фото ДЮСШ № 10 Фото ДЮСШ № 10

28-29 вересня юні плавці з Кривого Рогу взяли участь у Кубку з плавання SWIM SHARKS 2024.

Про це повідомили на  Facebook сторінці КПНЗ «ДЮСШ № 10».

Змагання відбувалося за участі найсильніших юних спортсменів із різних куточків України. Команда Кривого Рогу успішно виступила на змаганнях, завоювавши кілька призових місць у різних вікових категоріях.

Фото ДЮСШ № 10

В естафеті 4×50 комбінованим стилем серед плавців 2014 року народження команда криворіжців виборола срібні медалі. До складу команди увійшли: Нікітенков Єгор, Козлова Аріна, Тислицький Гліб, Сітанська Поліна. А у естафеті 4×50 вільним стилем ті ж спортсмени посіли третє місце.

В індивідуальних змаганнях криворіжці теж показали себе на високому рівні:

- Нікітенков Єгор став золотим призером на дистанції 100 метрів на спині, а також здобув дві бронзові медалі на 50 та 200 метрів на спині.

- Козлова Аріна виграла срібло на 50 м брасом і дві бронзи на 100 та 200 м брасом.

- Сітанська Поліна виборола дві бронзові медалі на дистанціях 100 м вільним стилем та 100 м батерфляєм.

Тренер команди, Азаренко Н.В., відзначила, що діти проявили справжній спортивний дух та зуміли витримати високу конкуренцію на доріжках, показавши чудові результати навіть у найскладніших запливах.

Змагання SWIM SHARKS 2024 стали важливим етапом для юних криворіжців у їхній спортивній кар’єрі та дали змогу здобути цінний досвід і нові перемоги на всеукраїнській арені.

Раніше ми писали: Північний форпост: криворізькі ветерани здобули 54 медалі на всеукраїнських змаганнях