Фото відділення НОК України Дніпропетровщини

Цими вихідними борчиня з Кривого Рогу Каміла Кучма стала віцечемпіонкою світу U17 в Йорданії. Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.

Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2 Кривого Рогу здобула срібло у ваговій категорії 40 кг. Змагання проходили в Аммані (Йорданія).

Загалом, жовто-блакитна команда посіла четверте місце в командному заліку.

Фото пресслужби Дніпропетровської ОВА

"Вона показала крутий результат у вільній боротьбі. Змагалися дівчата до 17 років. Неймовірна гордість за наших! Вітання юній спортсменці та її тренеру!", - зазначив Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОВА.

Додамо, в червні цього року Каміла Кучма стала віцечемпіонкою Європи з жіночої боротьби U17 на змаганнях в Сербії.

Раніше ми писали: у Кривому Розі, в рамках святкування 33-ї річниці Незалежності України, відбулися змагання з велоспорту, що стали частиною масштабного турніру «VETERANS FAMILY GAMES». На старт велозаїзду на дистанції 2 км вийшли 23 учасники, серед яких було п’ятеро жінок і семеро дітей.