Фото Федерації ММА Дніпропетровської області

31 березня 2024 року спортсмени з Кривого Рогу перемогли на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств у Сербії. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній федерації ММА.

Представники криворізького спортивного клубу «Барс» завоювали бронзові нагороди у перший день Чемпіонату Європи 2024 зі змішаних єдиноборств ММА.

Бійці  федерації ММА Дніпропетровської області Ярослав  Хлистов та Владислав  Хлистов вибороли бронзові нагороди на цих змаганнях у віковій категоріі 12-13 років.

Спортсменів до змагань готував тренер Ібадулаєв Руслан Якуб огли.

Додамо, обидва борці виступають у складі збірної України зі змішаних єдиноборств ММА, яка вже має триразовий титул чемпіона світу.

У першому дні чемпіонату, де відбувалися змагання в категоріях 12-13 та 14-15 років, збірна України показала свою найвищу майстерність.

Відтак, загалом українці завоювали 8 золотих, 12 срібних та 13 бронзових медалей.

Раніше ми писали: завершили опалювальний сезон, перейменували вулиці та збирали на дрони для ЗСУ: дайджест тижневих новин Кривого Рогу.