Фото пресслужби НГУ

Цими днями у Кривому Розі пройшов ІІ етап міських ігор Veterans Family Games Кривий Ріг-2024. Журналісти krivbass.city вже розповідали про перебіг змагань.

Цього разу в рамках змагань напередодні другої річниці виходу українських захисників з Маріуполя, у співпраці з проєктом «Серце Азовсталі» у Кривому Розі пройшов турнір з міні-футболу, де змагалися понад 150 ветеранів, військових та членів їх родин.

Всього було 14 команд, серед яких 2 – дитячі, 2 - жіночі та 10 чоловічих команд.

Фото 21-ої окремої бригади охорони імені Петра Калнишевського

Серед жіночих команд перемогу отримали гвардійки 21-ї бригади НГУ – у запеклій боротьбі вони обіграли команду суперника із рахунком 1:0 та здобули перше місце.

Фото 21-ої окремої бригади охорони імені Петра Калнишевського

Серед чоловіків команда гвардійців посіла друге місце.

В кінця турніру кожен учасник отримав призи та цінні подарунки.

Додамо, в 2024 році змагання з 18 видів спорту проходять кожні два тижні. Для того, щоб взяти участь в Іграх, можна зареєструватися в гугл-формі за посиланням.

В гугл-формі зазначені дати проведення турнірів з конкретних видів спорту. Також, реєстрацію можна пройти безпосередньо в день змагань на місці проведення турніру. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 098 605 20 25.

Раніше ми писали: медалі на честь побратима: у області пройшли спортивні змагання пам’яті полеглого танкіста Сергія Пісклюкова.