Фото Анатолія Красножона

На змаганнях у Чорногорії спортсмени криворізької ДЮСШ вибороли 11 медалей. Про це нашим журналістам повідомив заслужений тренер України з джиу-джитсу Анатолій Красножон.

У столиці Чорногорії, місті Подгориця, завершився Кубок Європи з джиу-джитсу "18 th Вalkan open championships 2023-Рodgorica".

Участь у змаганнях взяли, зокрема, і представники Кривого Рогу, спортсмени ДЮСШ №9, та вихованці Дніпропетровської організації джиу-джитсу.

На європейській першості спортсмени здобули 11 медалей.

У перший день змагань скарбничка наших чемпіонів поповнилася трьома «срібними» і однією «бронзовою» медалями:

«срібло» у файтингу вибороли Андрій Ткаленко (U16), Богдан Цимбал (U18), Амалія Богдан (U14), «бронза» у Ярослава Замотаєва Ярослав (U18).

У другий день змагань криворіжці здобули два «золота» і одне «стрібло»:

у  файтингу «золоті» медалі у Даші Миронової (U18) та Ангеліни Гребенко (U 21), «стрібло» у невазі у Амалії Богдан (U14).

Третій день Кубку Європи приніс два «золота» у файтингу і невазі Єві Печарник та «срібло» у невазі Даші Мироновій (U18) та Вікторії Мележик (U16).

Спортсменів до змагань підготував заслужений тренер України з джиу-джитсу Анатолій Красножон. Вітаємо тренера та спортсменів з перемогою!

Раніше ми писали: легкоатлетка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх встановила новий рекорд Діамантової ліги: деталі.