Вихідними вихованка ДЮСШ №2 Ілона Прокопевнюк виборола золоту медаль з вільної боротьби. Спортсменка брала участь у Міжнародному турнірі «Open Poland», що проходив у Варшаві з 19-го по 24-те липня. Про перемогу дівчини повідомили у виконавчому комітеті Інгулецької районної у місті ради.

Фото виконавчого комітетк Інгулецького району

Ілона Прокопевнюк виступила у ваговій категорії до 62 кілограм. Підготував спортсменку до змагань тренер Олександр Лозний .

«У такі скрутні часи, як зараз, кожна позитивна новина дарує нам віру у краще вільне майбутнє. Тому маємо надію, що ще не раз почуємо ім’я спортсменки серед тих, хто підіймається на п’єдестал», - додали у виконавчому комітеті.

Як ми писали раніше, цього року борчиня також стала срібною призеркою Matteo Pellicone. Змагання проходили у Римі з 22 по 25 червня.

Також у квітні Ілона Прокопенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з вільної боротьби.