20-21 травня на Рівненщині провели відкритий Всеукраїнський турнір “Західний п’єдестал 2023”. Це змагання серед тхеквондистів всієї України. Цього року у змаганнях взяли участь 400 спортсменів та команди. Турнір провели у місті Здолбунів. За першість боролися спортсмени та команди із різних міст.

Участь у змаганнях взяв і Кривий Ріг. Спортсменка Катерина Тітієвська представила місто та дитячо-юнацьку спортивну школу № 10, що у Саксаганському районі. Дівчину готували до змагань двоє тренерів - Світлана Русія та Олена Мардаш.

За підсумками змагань, команда Кривого Рогу зайняла четверте командне місце. Катерина Тітієвська у особистому заліку показала достойний результат і зайняла третє місце. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ № 10 у Facebook.

Раніше ми повідомляли, що юні футболісти криворізького клубу стали переможцями Кубку Utmost CUP - 2012 Gоld League. Підопічні Євгена Кушніренка та Андрія Дона стали чемпіонами змагань, які проходили у Вінниці з 12 по 14 травня.