Фото ДЮСШ №10

Двоє вихованців ДЮСШ №10 вибороли нагороди європейських змагань у Польщі. Про це повідомили на сторінці facebook спортивної школи.

З 21 до 27 серпня у Польщі місті Щецин пройшов Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

Особливо відзначився на змаганнях Ярослав Водоп’янов, який виборов дві «золоті» і одну «срібну» медалі.

• 1 місце - у дисципліні стрибки у довжину - 7.43,
  • 2 місце - потрійний стрибок -13.94,
  • 1 місце - естафета 4 на 100м - 41.91.

Другим учасником змагань з Кривого Рогу на змаганнях став Євген Коваленко, він також показав чудові результати:

• 4 місце - у стрибках у висоту-1.88,
  • 7 місце - стрибки у довжину-6.15.

До змагань спортсменів підготувала тренерка з легкої атлетики Коноваленко Олена Станіславівна.

Вітаємо спортсменів і тренерку, бажаємо подальших перемог!

Загалом збірна України на змаганнях посіла перше місце з великим відривом від суперників! Виграла усі естафети: 4× 400м( змішана), 4× 100( чоловіки), 4× 100( жінки), 4× 400(чоловіки), 4× 400( жінки), 4× 400( юніори).

Раніше ми писали: криворожанка виборола «бронзу» Кубку України з самбо.