Фото пресслужби ДніпрОВА

96 спортсменів і тренерів регіону отримали щорічну обласну стипендію. Серед них переможці та призери міжнародних змагань. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Наші спортсмени здобувають перемоги на своєму фронті. Попри війну цьогоріч виборювали нагороди. Традиційно підводимо підсумки їхніх досягнень. Призначили обласні стипендії», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Серед стипендіатів, зокрема, легкоатлетка Ярослава Магучіх. У березні 2022-го вона перемогла на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту в приміщенні. Далі на чемпіонаті світу в Орегоні із результатом 2,02 м стала срібною призеркою. В серпні здобула «золото» на Мультиспортивному чемпіонаті Європи.

Заохотили й бронзову призерку чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Ілону Прокопевнюк. Свої нагороди дівчина виборола у ваговій категорії до 62 кг.

А ще стипендію призначили бронзовій призерці чемпіонату світу з дзюдо Єлизаветі Литвиненко та переможцю Всесвітніх Ігор з водно-лижного спорту Данилу Фільченку.

Також читайте: Криворіжець зареєстрував на сайті президента петицію про створення Військової адміністрації Кривого Рогу