Фото ДЮСШ №2

Анастасія Кравченко з Кривого Рогу посіла третє місце змагань і таким чином розпочала міжнародний сезон з медалі. Про досягнення спортсменки розповіли у спільноті facebook «Дитячо-юнацької спортивної школи №2».

2 та 3 березня у мексиканському Акапулько проходив перший етап світової серії з пляжної боротьби. У змаганнях взяли участь 49 борців з 14 країн світу.

Серед учасників була єдина представниця Європи, дворазова віце-чемпіонка світу з пляжної боротьби, випускниця ДЮСШ №2 Кривого Рогу, Анастасія Кравченко (WOMEN’S 60 kg), яка розпочала з медалі міжнародний сезон.

Спортсменка посіла ІІІ місце у першому етапі світової серії.

У поєдинку за медаль вагової категорії 60 кг криворіжанка перемогла Арелі Ніктеху Новело Гомез з Мексики з рахунком 3:1, і стала володаркою бронзової нагороди.

Наступний етап змагань відбудеться 7 та 8 травня в Аргентині.

Вітаємо борчиню та її тренера Олександра Лозного! Бажаємо перемоги на наступному етапі змагань!

Раніше ми писали: криворізький ветеран "інвіктус" пробіг з прапором Кривбасу півмарафон у Римі: подробиці.