Нещодавно у Києві завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. У змаганнях брали участь криворізькі спортсмени, вихованці ДЮСШ №2. Про результати спортсменів повідомили у виконавчому комітеті Інгулецького району.

Фото виконавчого комітету Інгулецького району

Анастасія Польська виборола золото, подолавши суперників у ваговій категорії до 49 кілограм. Тренери спортсменки- переможниці - Юрій Турчин та Дмитро Бабюк. Під наставництвом тренера Олександра Лозного ще дві медалі було додано у скарбничку нагород. Другу сходинку п’єдесталу посіла  Дар'я Константинова. Дівчина виступила у ваговій категорії до 72 кг. Третє місце у ваговій категорії до 46 кілограмів посіла Валерія Луценко.

Нагадаємо, що зі змагань у Словаччині криворізький плавець привіз бронзову медаль.