Найкращий новачок у Кривому Розі: у Інгулецькому районі на килим вперше вийшли юні борці

У Кривому Розі відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків, які вперше брали участь у змаганнях. Про це повідомили у спільноті facebook Інгулецької районної у місті ради.

На базі ДЮСШ №2 пройшов турнір Інгулецького району з вільної боротьби під назвою «Новачок».

Фото Інгулецької районної у Кривому Розі ради

Участь у змаганнях взяли 65 юних спортсменів з Кривого Рогу. Найстаршим борцям першості району виповнилося 10 років.

За результатами турніру спортсмени здобули 38 медалей, 10 з яких «золоті»:

10 -І місць;

10 -ІІ місць;

18 -ІІІ місць.

Вітаємо спортсменів з вдалим спортивним стартом, бажаємо в подальшому ще гучніших перемог!

Раніше ми писали: криворізькі дельфіни успішно виступили на змаганнях з плавання у Європі: хто здобув медалі. Вихованці ДЮСШ №2, що в Інгулецькому районі показали хороші результати на змаганнях у Капошварі (Угорщина).