Фото ДЮСШ№1

Чемпіонатом України завершився спортивний сезон 2022-2023 криворізьких плавців. На національній першості наші чемпіони здобули п’ять призових медалей. Про це повідомили на сторінці Facebook пабліку «Плавці ДЮСШ №1 Кривий Ріг».

Літній чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів відбувся 27-30 липня у Полтаві. Він став фінальною спортивною крапкою сезону криворізьких плавців.

Раніше ми писали, що двоє вихованців ДЮСШ №1 Данило Сологуб та Давід Кизименко посіли призові місця чемпіонату України. Данило став кращим у запливі 100 м на спині серед юнаків. Давід Кизименко виборов 2 місце у запливі 200м брасом.

Наші спортсмени відзначилися серед кращих і у другий день змагань. Спортсмени додали до скарбнички здобутків два срібла та бронзу .

Срібним призером змагань на дистанції 50 метрів на спині став Данило Сологуб ( який в особистому заліку він виборов одне золото, два срібла та одну бронзу), також срібним призером на дистанції 100 метрів брас став Давид Кизименко й бронзовим призером на дистанції 200 метрів вільним стилем став Нікіта Плосконос.

Також окремо відзначили Данила Булдея , який показав хороші результати на дистанціях 50 та 100 метрів брас.

«Попри все , ми команда , ми працюємо на результат , ми підтверджуємо та вдосконалюємо спортивну майстерність , встановлюємо особисті рекорди , ми - спортивне братерство», - написали у пабліку.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою!

Раніше ми писали: сила в єдності: у Кривому Розі відбувся благодійний забіг у пам’ять про загиблого бійця Михайла Жолобова.