Фото Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності

У Польщі двоє спортсменів з Дніпропетровщини увійшли до трійки лідерів міжнародних змагань. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній школі вищої спортивної майстерності.

29 листопада у Польщі, місті Білосток, стартували міжнародні змагання "Polish Open Kaliber 2023". Участь у них візьмуть понад 100 спортсменів, зокрема, і з Дніпропетровщини.

Ця першість є важливим етапом відбору перед Чемпіонатом Європи. Наші спортсмени серйозно готувалися і у підсумку двоє з них посіли призові місця у вправі ПП-3 серед юніорів.

Максим Гімон, вихованець Криворізької школи стрільби, виборов третю сходинку п’єдесталу і отримав заслужену «бронзу».

«Срібло» завоював дніпрянин, спортсмен змінного складу школи вищої спортивної майстерності, Іван Мартинов.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з вдалими виступами та зичимо перемог в наступних етапах відбору!

Раніше ми писали: перші серед кращих: команда криворізького клубу "Барс" посіла перше місце на кубку Дніпропетровщини.